Przegraliśmy z Skaryszewianką Skaryszew. W niedziele gramy z Ruszcovią Borkowice !

GKS Jastrząb - KS Skaryszewianka Skaryszew 0-3 (0-1)

Ulegliśmy na własnym boisku z Skaryszewianką Skaryszew 0-3. W niedziele  gramy w Borkowicach.

To miał być mecz na przełamanie, ale  ewidentnie nie wyszedł on naszym zawodnikom. Już do przerwy przegrywaliśmy 0-1.

W niedziele 16 października o godzinie 11:30, w meczu siódmej kolejki, zagramy na wyjeździe z Ruszcovią Borkowice.     Musimy szybko zapomnieć o tym pojedynku i zacząć zdobywać punkty.

Skład wyjściowy GKS Jastrząb: Adam Winecki(c), Szymon Jurczak, Damian Bilski, Adrian Winecki, Kuba Skałbania, Patryk Rogala , Mateusz Rzęsa, Michał Gwarek, Mikołaj Czubak, Filip Gawor, Przemysław Banaczek                             Rezerwowi: Kacper Skałbania