Remis z Ruszcovią Borkowice ! Już jutro gramy z Polonią Iłża.

Nasza drużyna zremisowała na wyjeździe z Ruszcovią Borkowice 4-4(2-2).

W niedziele 16 października nasza drużyna zremisowała 4-4. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli, już w 32 minucie przegrywaliśmy 2-0. Po ciężkiej walce  bramkę  kontaktową strzelił Damian Bilski. W ostatniej minucie pierwszej połowy do bramki na 2-2  trafił Piotr Droś. Druga połowa to gra nerwów dla jednej jak i drugiej strony. Nieudane akcje, dużo niedokładności i brak cierpliwości spowodowały, że żadna z drużyn nie uzyskała dla siebie pozytywnego wyniku.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli, dwie  Piotr Droś i po jednej Damian Bilski i Mikołaj Czubak.

Skład wyjściowy GKS Jastrząb: Adam Winecki(c), Szymon Jurczak, Damian Bilski, Adrian Winecki, Bartosz Kępas, Patryk Rogala , Mateusz Rzęsa, Michał Gwarek, Filip Gawor, Przemysław Banaczek,Piotr Droś                             Rezerwowi: Kacper Skałbania, Mikołaj Czubak, Konrad Dreas, Hubert Kowalczyk

Gks Jastrząb - IKS Polonia Iłża

W piątek o godzinie 15:45 zagramy u siebie z Polonią Iłża. Zapraszamy wszystkich !